" تاریخچه آموزشگاه "

 

آموزشگاه زبان کندو کار خود را در سال 87 با همکاری شرکت شکوه آغاز کرد و به مدت 4 سال متوالی یکی از شعبات رسمی شکوه ایران بود که در منطقه دارای شهرت و خوش نامی بوده و نیز چندین کنفرانس داخلی و بین المللی از جمله Islpr با وجود دکتر Ingrom از کشور استرالیا برگزار کرده است.

آموزشگاه با وجود سابقه درخشان از نظر کیفی کار خود را از سال 91 با عنوان Cando به طور تخصصی آغاز کرد و با شیوه ها و سیاستهای جدید و بروز امور آموزش را با قدرت پیش برد. از آنجایی که سیاست آموزشگاه از سال 87 تا کنون به طور یکسان بر یک اصول پایدار بوده و با یک مدیریت اداره شده، لذا باعث شده تا خوشنامی این آموزشگاه حفظ گردد و بتواند تبدیل به یک برند در منطقه شود. 

با گسترش کار روی زبان های دیگر به طور تخصصی کار خود را از زبان انگلیسی به زبانهای دیگر مانند فرانسه ، آلمانی ، ترکی استانبولی و غیره گسترش دادیم. این آموزشگاه به طور کاملا تخصصی روی مقطع کودکان و پیش دبستانی با عنوان Clil کار می کند و برای این مقطع کتاب هم توسط سوپروایزر کودکان با اسم این آموزشگاه به ثبت رسیده است.

برای بخش Post elementary کودکان هم کتاب مخصوص خود آموزشگاه توسط سوپروایزر کودکان به عنوان مکمل کتاب آموزشی به ثبت رسیده که با دوره های تخصصی مکالمه با کتاب مخصوص خود آموزشگاه کندو کامل می گردد .

همچنین دوره های نوجوانان و بزرگسال هم با کتاب های موجود در بازار و همچنین با مکمل و کتاب و گرامر Intermediate و basic مخصوص آموزشگاه برگزار می گردد که دارای دوره های متنوع Travel talk است که سوپروایزر بخش بزرگسالان آن را اداره می کند.

سیاست آموزشگاه روی آزمون های کمبریج دانشگاه انگلستان می باشد که خط کش خوبی برای سطح علمی زبان آموزان است. آموزشگاه با برگزاری اول دوره های Mock و بعد فرستادن افراد به مراکز ذیصلاح کمبریج، زبان آموزان خود را در سطح مطلوبی از زبان قرار می دهد.

دوره های تخصصی IELTS هم کاملا حرفه ای با مدرسان مجرب با طرح درس خاص جز سیاست های تخصصی آموزشگاه می باشد .

 

شایان ذکر است مدیریت آموزشگاه را از ابتدا تا کنون خانم مومن و جناب آقای اوتادی به عهده گرفته اند و تمام سعی و تلاششان در بهبود کیفیت آموزشگاه است.