آزمون آیلتس مجدد برگزار می شود!

1402/02/20 0 نظر بازدید : 204

آزمون آیلتس مجدد برگزار می شود!

در پی اتفاقی شوکه کننده، سازمان سنجش کشور اعلام کرده است که به زودی قرار است آزمون آیلتس مجدد برگزار شود! به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، در این اطلاعیه  آمده است:

براساس مصوبه 798 شورای عالی انقلاب فرهنگی، وظیفه سامان‌دهی، صدور مجوز و نظارت بر آزمون‌های بین‌المللی از جمله آیلتس بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور است و با پیگیری‌های صورت گرفته و پس از رفع مشکلات برگزاری آزمون و با توجه به توافقات صورت گرفته با موسسه IDP، امکان ثبت‌نام این آزمون فراهم شده است و آزمون آیلتس توسط مراکز اصلی و تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‏‌شود.

سازمان سنجش آموزش کشور در مورد آزمون آیلتس بر سامان‌دهی و نظارت بر برگزاری آزمون، مدیریت روابط بین موسسه صاحب امتیاز آزمون (IDP) و مراکز و آفسایت‌های مجری آزمون، صیانت از حقوق داوطلبان و تضمین سلامت آزمون تاکید دارد و با هماهنگی نهادهای نظارتی ضمن پایش منظم آزمون در سطح کشور اقدامات لازم برای برگزاری این آزمون را انجام داده است. اطلاعات تکمیلی درباره زمان دقیق و نحوه ثبت نام از طریق https://www.sanjesh.org/ به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. 

اکنون که قرار است آزمون های آیلتس مجدد برگزار شوند، بهترین فرصت برای ثبت نام در دوره جامع آیلتس و آمادگی برای این آزمون است که در اسرع وقت، بتوانید مدرک آیلتس خود را بگیرید.


تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.